Realizacja usługi
W zależności od wybranej usługi (tabela krawiecka, dobór rozmiaru, dopasowanie na miarę), zostaną Państwo poproszeni o uzupełnienie niezbędnych do realizacji zlecenia, danych.

Wśród potrzebnych informacji jest m.in. zakres wymiarów, tabela rozmiarów, priorytet doboru rozmiaru, zakres oferowanych przez Państwa dopasowań. System przeprowadzi Państwa przez 5 kroków, które określą indywidualny profil Państwa firmy, na podstawie którego będzie dokonywana analiza skanów 3D.

W wybranym przez Państwa terminie oraz w podanej lokalizacji, system wraz
z obsługą będzie gotowy do pracy. Maksymalna ilość osób zaplanowanych na 1 dzień, nie może przekroczyć 400 skanów. Przy planowaniu pomiaru skanerem 3D, należy wziąć pod uwagę WYMOGI URZĄDZENIA.

Po dokonaniu pomiarów dane przesyłane są drogą internetową do serwera, gdzie administrator platformy, dokona analizy zgodnie z Państwa zleceniem oraz poinformuje o gotowości do pobrania pliku z raportem.


Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.